O mnie 

Z kim pracuję i jak działam?

Już od najmłodszych lat byłam związana ze sportem. Od 7 roku życia, przez 9 lat trenowałam taniec, a od 10 roku życia dodatkowo pływanie. Kiedy jako 16-latka skończyłam przygodę z tymi sportami, przyszedł czas, że sama z siebie szukałam nowego ruchu. W ten oto sposób trafiłam na siłownię i jestem tu do dziś :).

Moje pierwsza studia to kierunek biologiczny, ale gdzieś cały czas czułam niedosyt. Nauka o człowieku i jego ciele, to coś czego zdecydowanie tam nie znalazłam. W 2018 roku zostałam trenerką personalną, a żeby podnosić swoje kompetencje, zaczęłam też dodatkowo studiować fizjoterapię.

Tak dziś jestem już na 5. roku. Odkryłam w sobie pasję do fizjoterapii uroginekologicznej i to w tym kierunku chciałabym iść. 

Prywatnie uwielbiam próbować nowych sportów, odkrywać nowe miejsca na ziemi, być wśród najbliższych i mieć poczucie ciągłego rozwoju.

 

 

Pod moje skrzydła trafiają studentki, księgowe, prawniczki, terapeutki, fotografki, lekarki, kosmetolożki a przede wszystkim kobiety, które stawiają na swoje zdrowie. 

 

Uwielbiam wprowadzać je w świat treningu i obserwować jak pięknie nabierają odwagi, stają się silniejsze i pewniejsze siebie, jak patrzą na siebie z większą życzliwością. 

 

Moim celem jest

  • zaprzyjaźnić Cię z ruchem,
  • zminimalizować skutki siedzącego trybu życia,
  • wprowadzić zdrowe nawyki do Twojej codziennej rutyny,
  • sprawić, BYŚ NIE ZWARIOWAŁA W ŚWIECIE FIT MITÓW.

 

Musisz zaakceptować tylko efekt uboczny, jakim jest ZMIANA TWOJEJ SYLWETKI :).

Trener Personalny

MONIKA KARPIO

Skontaktuj się ze mną!

e-mail: monikakarpio1@gmail.com

SMS tel: 502-410-394 

instagram: kar.monika